Szanowni Państwo,

niezwykle miło nam poinformować, że w dniu 6 grudnia 2021 roku otrzymaliśmy decyzję o zarejestrowaniu nowo utworzonego przez nas Sportowego Klubu Pływackiego Żaglica do Krajowego Rejestru Sądowego. Założenie nowego Klubu to ukoronowanie naszej wieloletniej pracy w obszarze nauki pływania oraz kontynuacja realizacji pasji życiowych. W listopadzie 2021 zakończyliśmy współpracę z założonym przez nas i prowadzonym przez ostatnie 7 lat Stowarzyszeniem Pływackim Żagańskie Boberki. Decyzja ta była podyktowana potrzebą nieustannego dążenia do oferowania najlepszej jakości nauczania i szkolenia zawodników, a także chęcią współpracy z Opiekunami i Rodzicami w pełni zaangażowanymi w ten proces i rozumiejącymi potrzebę zachowania pełnego profesjonalizmu i standardów, niezbędnych na drodze do rozwijania karier sportowych młodych adeptów pływania. Wszystkim zawodnikom Stowarzyszenia Pływackiego Żagańskie Boberki dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy osiągnięcia sukcesów sportowych.

Czas poświęcony pracy z dziećmi utwierdził nas w przekonaniu, iż wyłącznie połączenie zdobytych przez lata doświadczeń, specjalistycznego wykształcenia, nieustannego rozwijania kompetencji oraz pasji do pracy z podopiecznymi pozwalają z sukcesami realizować skuteczny proces szkolenia zawodników pływackich i kształtowania ich przyszłych karier.

Nowo powstały Sportowy Klub Pływacki Żaglica będzie umożliwiał kontynuowanie prowadzonego przez nas nauczania, jak również działalności związanej ze szkoleniem zawodników. Już teraz z niecierpliwością czekamy na pierwsze starty naszych wyjątkowo obiecujących talentów.

Dziękujemy współpracującym z nami Rodzicom oraz Opiekunom, którzy doceniają nasze zaangażowanie i pracę, na każdym kroku wspierając nasze działania. Zadowolenie Państwa, stale rosnące umiejętności pływackie Dzieci, ich miłość do pływania oraz ich osiągnięcia są najlepszą motywacją do dalszego rozwoju.

O wszelkich kwestiach związanych z działalnością Klubu informować będziemy na naszym fanpage na Facebooku https://bit.ly/3xZY28p oraz stronie internetowej.

Barbara Murdzek-Buczkowska

Marek Buczkowski