Medale I Sportowych Zawodów Pływackich Żaglicy rozdane! 🔥🔥🥇🥈🥉

W 2012 roku, jeszcze na początku naszej działalności planowaliśmy, że w przyszłości doprowadzimy nasze działania do takiego poziomu, iż będzie można podjąć trud organizacji imprezy, która pokaże, że pływanie to nie tylko unoszenie się na wodzie. 🏊🏻🏊🏾‍♂️Po ponad dziesięciu latach pracy szkoleniowej i trenerskiej 04.06.2022 podjęliśmy próbę zorganizowania i przeprowadzenia takich zawodów. Z dumą możemy powiedzieć – próbę zakończoną ogromnym sukcesem!💪🏻

💪🏻W zawodach wzięło udział 63 dzieci na co dzień uczących się trudnej umiejętności pływania w naszej szkole oraz w założonym i prowadzonym przez nas Sportowym Klubie Pływackim ZAGLICA. 🥇🏊🏻Zdecydowana większość dzieci po raz pierwszy w życiu uczestniczyła w pływackich zawodach sportowych. Z postawionymi przed Uczestnikami zadaniami, wszyscy poradzili sobie doskonale!👏🏻👏🏻Zdajemy sobie sprawę, że przed nami wiele pracy , by poziom, o którym marzymy, był osiągnięty. Nie wiąże się on tylko z “poprawianiem rekordów”. Mierzymy dużo wyżej. 💪🏻🚀🚀

Dzisiejsze zawody pokazały, że jesteśmy otoczeni wspaniałymi ludźmi i uczymy bardzo zdolne dzieci.❤️Zawody ŻAGLICY nie odbyłyby się bez pomocy Urzędu Miasta Żagań oraz Spółki Miejskiej Arena Żagań. Składamy serdeczne podziękowania Władzom Miasta Żagań, Prezesowi Spółki Miejskiej ARENA ŻAGAŃ za udostępnienie obiektu, na którym zrealizowaliśmy zawody, a także ratownikom WOPR, którzy zabezpieczali naszą imprezę. 🙏🏻🙏🏻Szczególne słowa podziękowania kierujemy do Rodziców i Opiekunów dzieci i zawodników Sportowego Klubu Pływackiego ŻAGLICA a także wszystkich tych, którzy czynnie włączyli się w pomoc dla sprawnego zrealizowania zawodów. 🙏🏻❤️ Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej, znajdującej się pod wpisem 🙂

Następne nasze zawody zaplanowaliśmy za rok – wstępnie 17.06.2023. Zapraszamy do kibicowania naszym uczniom i zawodnikom. #ŻAGLICA

Wszystkich tych, którzy jeszcze nie są częścią naszej społeczności, ale chcieliby rozpocząć przygodę z pływaniem zapraszamy do kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie, bądź bezpośrednio na e-mail zaglica1@gmail.com. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony na Facebooku – Sportowy Klub Pływacki Żaglica.