Po rocznej przerwie powodowanej pandemią koronawirusa, 25.05.2022 przeprowadziliśmy uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej Szkole i Klubie. Uroczystość odbyła się w zespole hotelowym Villa Park w Żaganiu. W uroczystości uczestniczyło kilkadziesiąt naszych uczniów, którym towarzyszyli Rodzice i Opiekunowie. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przez cały rok 2021/2022 wspierali naszą działalność i czynnie uczestniczyli w naszych zajęciach! Życzymy Wszystkim naszym uczniom udanych wakacji!

Nasze zajęcia wznawiamy już od 01.08.2022. Wszystkich tych, którzy jeszcze nie są częścią naszej społeczności, ale chcieliby rozpocząć przygodę z pływaniem zapraszamy do kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie, bądź bezpośrednio na e-mail zaglica1@gmail.com. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony na Facebooku – Sportowy Klub Pływacki Żaglica.