Niezwykle szybkie pływanie w Żaganiu za nami! To miłe, kiedy możemy pokazywać nasze umiejętności na pływalni, w której spędzamy codziennie ogromną ilość czasu. Tym chętniej wzięliśmy udział w zawodach, które po raz pierwszy zorganizowaliśmy i przeprowadziliśmy 09.04.2017 r. Emocje były tak ogromne, że niektórzy uczestnicy zapomnieli, jak wykonać nawrót do stylu klasycznego 😊.

Potraktowaliśmy te zawody jako sprawdzian naszych możliwości. Wnioski nasuwają się same, musimy jeszcze bardziej wykorzystywać czas treningu na poprawę wielu elementów. Na plus zaliczamy siedem zdobytych medali w różnych konkurencjach. Szczegółowe wyniki tutaj https://bit.ly/3pEXhBH 

Serdecznie dziękujemy Włodarzom Miasta Żagań i Prezesowi Arena Żagań za zorganizowanie i przeprowadzenie zawodów, które pokazały jak bardzo rozwija się sport pływacki w naszym regionie.
Na szczególne słowa uznania zasługują Rodzice oraz Kibice naszych zawodników, którzy dzielnie wytrzymali kilka godzin w ekstremalnych warunkach dokładając wszelkich starań, by nasi podopieczni nie czuli się osamotnieni.

Zapraszamy do kibicowania nam w trakcie naszych następnych występów w zawodach! Już 20.05.2023 r. wyjeżdżamy na Finał Powiatowej Ligi Pływackiej do Zgorzelca, a następnie, 10.06.2023 r pływamy na II Powiatowych Zawodach Pływackich ŻAGLICY w Żaganiu. Na koniec sezonu w czasie szkolnym udamy się do Warszawy na Finał cyklu zawodów Od Młodzika Do Olimpijczyka, w których wystartuje nasza Finalistka Kaja Kowalska.
 
Wszystkich tych, którzy jeszcze nie są częścią naszej społeczności, ale chcieliby rozpocząć przygodę z pływaniem zapraszamy do kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie www.zaglica.pl, bądź bezpośrednio na e-mail zaglica1@gmail.com. #ŻAGLICA