Niezmiernie nam miło poinformować, że SKP Żaglica nawiązał współpracę z nowym sponsorem – firmą Intra S.A z siedzibą w Iłowej. Cieszymy się, że dzięki wsparciu lokalnego przedsiębiorstwa nasi zawodnicy będą mieli coraz lepsze mozliwości rozwoju swoich sportowych pasji.
 
Intra S.A dzięki atrakcyjnej lokalizacji stanowi pomost między Europą Zachodnią a Europą Wschodnią, zapewniając pełną logistykę materiałów sypkich. W swojej ofercie posiada 240 nowoczesnych zestawów silosowych, 2 specjalistyczne myjnie silosów i cystern, 12000 m² powierzchni płaskich magazynu oraz 6000 m³ powierzchni składowania w silosach. Już od blisko 30 lat firma INTRA S.A. zdobywa ogromną wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu znajduje się wśród leaderów na rynku transportu produktów sypkich w Europie. 
 
Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy i przedsiębiorstwa, które chciałyby włączyć się w rozwój pływackich pasji wśród najmłodszych mieszkańców Żagania i okolic, którzy na co dzień trenują w Sportowym Klubie Pływackim Żaglica. W celu otrzymania oferty sponsorskiej zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail zaglica1@gmail.com.